Praca

OGŁOSZENIE NR 1 (08.01.2018)

PRACA DLA HYDRAULIKA

Grupa Solar zatrudni pracownika na stanowisku hydraulika.

Zadania:

• samodzielny montaż, instalacja i serwisowanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, solarnych i grzewczych
• dokonywanie przeglądów sieci rur
• utrzymanie w budynkach prawidłowego funkcjonowania instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowych i kanalizacyjnych

Wymagania:

• min. 3 lata na stanowisku hydraulika,
• znajomość branży,
• dyspozycyjność,
• gotowość do wyjazdów,
• prawo jazdy kat. B,
• umiejętność pracy w zespole
• w przypadku cudzoziemca komunikatywna znajomość języka polskiego oraz posiadanie ważnego dokumentu uprawniającego do pobytu na terytorium RP, np. karta pobytu, zezwolenie na pracę

Oferujemy:

• możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym,
• stałe wynagrodzenie za stawką miesięczną 10-15 zł/h,
• samochód oraz telefon służbowy,
• ubranie robocze

Swoją kandydaturę prosimy składać poprzez przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: d.kozik@grupasolar.com. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).