Firma GRUPA SOLAR specjalizuje się w montażu oraz serwisie:

– instalacji pozyskujących energię słoneczną która wykorzystywana jest do przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz produkcji energii elektrycznej,

– nowoczesnych instalacji grzewczych i sanitarnych
Kadra firmy składa się z kierunkowo wykształconych inżynierów, doświadczonych i wykwalifikowanych instalatorów, którzy za pomocą odpowiednio zaopatrzonego zaplecza materiałowego i narzędziowego są prawidłowo przygotowani do świadczenia usług o wysokiej jakości w Państwa budynkach. Potwierdzeniem tego jest wieloletnia gwarancja udzielana na pracę instalacji.

Każdy projekt opracowywany jest w sposób indywidualny od początku do końca. Przed rozpoczęciem prac inżynierowie wykonują bezpłatny projekt oraz wycenę.
Następnie przechodzi się do realizacji inwestycji w terminie dogodnym dla klienta.

Ostatnim etapem jest sprawdzenie poprawności działania instalacji, która oddawana jest Państwu do użytku.Wówczas wykwalifikowany personel udzieli Państwu wszelkich wskazówek i instrukcji jak należy prawidłowo eksploatować instalację.
Wszystkie wyżej wymienione czynniki składają się na zadowolenie naszych klientów z usług świadczonych przez firmę GRUPA SOLAR .

Referencja Nr 4

Referencja Nr 4

Referencja Nr 4

wykonując instalacje współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami